Ракета з бойовою частиною впала серед будинків: поліція знешкодила "Іскандер-М" в Києві

Вибухотехніки поліції Києва знешкодили бойову частину ракети "Іскандер-М", яка не здетонувала після нічної атаки РФ на столицю.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Національної поліції України, інформує UAINFO.org.
Фрагменти ракети з бойовим зарядом масою близько 500 кілограмів знаходилися поряд із житловими будинками та автозаправною станцією в Дніпровському районі Києва. Через це існував високий ризик вибуху та загибелі цивільних.
"Боєприпас перебував у безпосередній близькості до житлової забудови та об’єктів інфраструктури, що становило серйозну небезпеку для людей", - повідомили у Нацполіції.
До робіт залучили вибухотехніків поліції та саперів ДСНС. Фахівці перевели ракетну бойову частину у безпечний стан, після чого за допомогою спеціальної техніки вилучили її для подальшого знешкодження на полігоні.
"Усі дії проводилися з дотриманням максимальних заходів безпеки", - зазначили у поліції.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
