Катерина Кузнєцова після розриву з росіянином заговорила про нові побачення
Фото: instagram.com/katykino
Українська акторка Катерина Кузнєцова вперше відверто розповіла про особисте життя після гучного розставання з росіянином Максимом Апліним, з яким була разом вісім років, пише ТСН, інформує UAINFO.org.
Зірка зізналася, що цей етап уже залишився позаду, а вона поступово відкривається новим почуттям. Нині акторка не уникає побачень і дозволяє собі романтичні знайомства. За словами Катерини, через щільний робочий графік не завжди вдається приділяти достатньо часу особистому, однак це не заважає їй відчувати увагу з боку чоловіків.
«Ходжу на побачення, щось у мене періодично відбувається, але через щільний графік не завжди. Але мені приємно — багато уваги, багато квітів, подарунків. Я не без уваги», — зізналася Катерина в проєкті «Ранок у великому місті».
Водночас акторка зазначила, що не будує чітких очікувань щодо майбутнього партнера. Для неї не мають вирішального значення ані зовнішність, ані соціальний статус. Найголовніше — внутрішнє відчуття та емоційний зв’язок.
«Хто завгодно. Мене часто запитують: „Яким він повинен бути?“ чи „Який вигляд він повинен мати?“. Це все умовності. Має бути хімічний склад, який відбувається в моменті», — пояснила Кузнєцова.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
