MENU

Своїми ударами РФ може "покласти" енергетику України: експерт запропонував рішення

1 0

Своїми ударами РФ може "покласти" енергетику України: експерт запропонував рішення

Росія рано чи пізно зможе "покласти" енергосистему України в разі продовження ракетно-дронових атак.

Таку думку у коментарі УНІАН висловив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, інформує UAINFO.org.

За його словами, попри всі зусилля бійців протиповітряної оборони, "стан енергосистеми погіршується з кожним таким ударом": "Енергетика, як би вона не ремонтувалася, як би не захищалася, не може протистояти в середньостроковій перспективі цим постійним атакам. Навіть якщо нарощувати ППО, вони рано чи пізно "покладуть" (енергосистему, - ред.), якщо це не припинити… А припинити це можна тільки одним способом - мати зброю відплати". 

Він додав, що на розбудову суттєвих обсягів розподіленої генерації потрібні роки та чимало грошей, але ворог може так само її розбомбити.

"Вони поставили терор на виробничий цикл. Виробляється величезна кількість ракет, дронів. Вони можуть і децентралізовану генерацію так само розбомбити", - сказав Омельченко.

За його словами, зупинити систематичні атаки Росію на українську енергетику можуть лише симетричні "удари відплати", для чого потрібно збільшити кількість далекобійних засобів.

"Єдиний шанс зберегти енергосистему - це не тільки ППО, а саме забезпечення ударів відплати по Росії… Досягнення паритету у кількості. Поки цього не буде, нам важко розраховувати на мир чи збереження інфраструктури. Єдине, що може зупинити росіян, це коли вони зрозуміють, що в разі продовження такого терору вони отримають симетричний результат", - підсумував експерт.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини