MENU

Американська компанія пообіцяла прискорити постачання Україні ракет для Patriot

52 0

Американська компанія пообіцяла прискорити постачання Україні ракет для Patriot

Міністерство оборони України та американська компанія RTX обговорили прискорення постачання ракет для систем Patriot і перехід до глибокої промислової кооперації для посилення протиповітряної оборони України. 

Як повідомляє пресслужба Міноборони, про це йшлося під час зустрічі заступника Міністра оборони України Сергія Боєва із делегацією американської військово-промислової компанії RTX, яку очолила виконавча директорка Raytheon в Україні Дженіфер Пушнер, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Зазначається, що йшлося про посилення захисту українського неба та розбудову внутрішніх технічних спроможностей для обслуговування передового озброєння.

"Ви самі могли переконатися, наскільки важливою та критичною є спроможність протиповітряної оборони, а також темпи, з якими ми маємо діяти у цьому напрямі. Минулої ночі, коли було нанесено один з найбільших комбінованих ударів по території України з використанням рекордної кількості балістичних ракет, енергетична інфраструктура зазнала чергових руйнувань", - наголосив Боєв.

Представники Raytheon підтвердили готовність прискорення постачання ракет для систем Patriot через прямі контракти та міжнародні механізми підтримки.

Також обговорили поточний стан та плани щодо обслуговування і забезпечення систем ППО та ПРО, що стоять на озброєнні Сил оборони. В повідомленні йдеться:

"Окрему увагу приділено обговоренню можливостей переходу від постачання готових систем до глибокої промислової кооперації. Міністерство оборони зацікавлене у створенні в Україні бази для технічного обслуговування та ремонту західної техніки".

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини