До мирних переговорів потрібно залучити країни поза Європою та США — Зеленський

Президент Володимир Зеленський доручив голові українського переговорної групи Рустему Умєрову залучити до процесу врегулювання війни в Україні країни Близького Сходу та Туреччину.
Про це український президент повідомив у своєму вечірньому зверненні у суботу, 21 лютого, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
За його словами, залученість цих країн сприятиме тому, що вони зможуть «допомагати більше».
Володимир Зеленський також повідомив, що переговори про мир відбуватимуться в тісній координації з країнами Європи.
«Вже заплановані мої зустрічі на наступному тижні з європейськими партнерами. Ми будемо детально координуватись, щоб Європа була в усіх процесах і ставала тільки сильнішою», — зазначив він.
Президент наголосив, що Україна щодня працює над тим, щоб наступний раунд перемовин міг принести результати для миру.
«Україна точно зробить для цього все необхідне і перепоною для миру точно не буде. Минулого разу в Женеві американська сторона чітко побачила, що саме в росіянах причина відсутності дійсно значимих результатів. І наступну зустріч треба зробити непустою, це можливо», — підсумував Зеленський.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
