Росія може втрутитися у вибори в Данії, скориставшись хаосом, спричиненим США — The Guardian

Розвідка Данії попередила, що іноземна держава може спробувати вплинути на результати виборів 24 березня, зазначивши, що головна загроза виходить від Росії через підтримку України, а також згадавши хаос, спричинений спробами США захопити Гренландію.
Поліцейська розвідка PET та військова розвідка FE у спільній заяві зазначили, що передвиборча кампанія може супроводжуватися дезінформацією та кібератаками "з метою посіяти розбрат, вплинути на суспільну дискусію або націлитись на кандидатів, партії чи конкретні політичні програми", пише The Guardian, інформує UAINFO.org з посиланням на ZN.ua.
"Загроза втручання, спрямована проти Данії, походить головним чином від Росії, але може також виходити від інших державних суб'єктів. Заявлене бажання Сполучених Штатів заволодіти Гренландією призвело до поширення дезінформації щодо Королівства Данія, що може створити невизначеність напередодні виборів", — зазначили вони.
Агентства додали, що "увага, яку приділяють Сполучені Штати Данії, створила нові міжнародні розбіжності, якими іноземні держави, такі як Росія і Китай, можуть скористатися для досягнення своїх цілей".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
