MENU

Російська опозиція надумала створити партію, що «кине виклик Путіну» з еміграції

65 0

Російська опозиція надумала створити партію, що «кине виклик Путіну» з еміграції

Російський опозиційний політик і колишній політв'язень Ілля Яшин оголосив про створення політичної партії.

Відповідну заяву він зробив у четвер, 19 березня, у відео, опублікованому на його YouTube-каналі, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.

«Ми повинні створити політичну партію. Саме так — не фонд, не клуб однодумців, не асоціацію», — заявив Яшин.

За його словами, створення незалежної партії - це «чіткий сигнал російському суспільству, сигнал усім нашим однодумцям».

Назви у партії поки що немає. Яшин повідомив, що у неї буде колегіальне керівництво.

Читайте також: В ЄС готуються до "серйозної розмови" у разі перемоги Орбана на виборах в Угорщині – Politiсo

Зараз створено оргкомітет, але прізвищ тих, хто до нього увійшов, він розкривати не став. Яшин стверджує, що це «люди з великим політичним досвідом, так і молоді ентузіасти».

Планується, що установчий з'їзд партії відбудеться влітку 2026 року.

В описі до відео зазначається, що при владі в Росії вже чверть століття перебуває Володимир Путін, який втягнув країну у війну, «угробив нашу економіку і забороняє людям буквально все».

Яшин закликає не просто спостерігати за тим, що відбувається, і коментувати, а боротися за владу, тому він оголошує про створення політичної партії, яка «кине йому (Путіну — ред.) виклик».

Читайте також: Рамзану Кадирову знайшли можливу заміну — росЗМІ

У грудні 2022 року Міщанський суд Москви (Росія) засудив Іллю Яшина до 8,5 років колонії загального режиму за поширення «фейків про російську армію».

1 серпня 2024 року його було звільнено в рамках обміну ув’язненими між Росією та Заходом.

Яшин мешкає в Німеччині. Свою еміграцію він називає вимушеною.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини