Мудрик з американською акторкою романтично провели час у Діснейленді. ВІДЕО
Фото: скриншот з відео
Відомий український вінгер Михайло Мудрик, який тимчасово відсторонений від футболу через позитивний допінг-тест, побував у Діснейленді разом із американською акторкою Джордін Джонс.
На минулих вихідних у своїх соцмережах футболіст та акторка опублікували фото, на якому Джонс знаходиться у відомому парку розваг у Парижі, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Раніше українець запрошував Джордін у Діснейленд і після шести місяців вони все ж це зробили.
«Давай зустрінемося в Парижі, у мене є 2 квитки в Діснейленд, не хочу йти сам :)», — писав Михайло.

У сторіс на сторінці в Інстаграмі Джонс також було опубліковане відео з Діснейленду, яке знімав Михайло Мудрик. У відомому парку розваг 25-річний футболіст разом з Джордін каталися на велосипедах на тлі заходу сонця.
— @Mohxmmad (@cfcmedia1_) March 22, 2026
Зазначимо, що 26-річна Джорджін Джонс — відома співачка, акторка та діджитал-креатор, яка здобула популярність після участі в шоу Abby’s Ultimate Dance Competition та ролей у фільмі Dance Camp і серіалі Overnights. Джорджін має 9,1 мільйона підписників в Інстаграм.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
