Координують зусилля: Китай розкрив плани співпраці з Росією на тлі напруги на Близькому Сході

Китай заявив про готовність посилити координацію з Росією щодо ситуації на Близькому Сході та в Раді Безпеки ООН. У Пекіні вважають, що перемир'я забезпечить проходження через Ормузьку протоку.
Міністр закордонних справ Китаю Ван І провів розмову з главою МЗС Росії Сергієм Лавровим. Про це пише Reuters, інформує UAINFO.org з посиланням на "24 канал".
Під час телефонної розмови Ван І наголосив, що головним способом розв'язання проблем судноплавства в Ормузькій протоці є якнайшвидше досягнення перемир'я. За його словами, Китай послідовно виступає за політичне врегулювання конфліктів через діалог.
Читайте також: Росія просить США забути про ультиматуми, якими сама роками тероризує світ
У Пекіні також підкреслили, що Китай і Росія мають дотримуватися об'єктивного та збалансованого підходу, щоб заручитися ширшою підтримкою міжнародної спільноти.
Як зазначає агентство, розмова відбулася напередодні голосування в Раді Безпеки ООН щодо резолюції Бахрейну про захист торгового судноплавства в Ормузькій протоці та прилеглих водах.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
