MENU

Нічний обстріл Одеси: пошкоджені будинки, дитсадок та є жертви

88 0

Нічний обстріл Одеси: пошкоджені будинки, дитсадок та є жертви

Цієї ночі окупанти РФ знову здійснили цинічну атаку на Одесу, в результаті чого загинуло двоє мешканців міста, а ще двоє зазнали поранень. Є масштабні пошкодження міських та приватних приміщень.

Про це інформує РБК-Україна з посиланням на начальника Одеської міської військової адміністрації Сергія Лисака, інформує UAINFO.org

"Чергова ніч під атакою ворога принесла Одесі трагічні наслідки. Внаслідок влучання у житловий сектор загинуло двоє людей. Мої щирі співчуття рідним та близьким. Ще двоє постраждалих наразі перебувають у лікарні, де їм надається вся необхідна допомога", - написав очільник Одеської МВА.

Чиновник повідомив, що через удари росіян по місту в будинках вибито вікна, зруйновані дахи та фасади. Пошкоджено заклади харчування та гуртожиток.

Відразу після удару на місця вибухів виїхали рятувальники та працівники комунальних служб. Рятувальники не дозволили поширитись вогню, а комунальники закривають пошкоджені вікна, латають покрівлі та розчищають території від уламків.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

Пилип Бойко, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини