"Я не пе*офіл": Трамп відкинув твердження, яке було в маніфесті стрілка

Президент США Дональд Трамп заявив, що він не ґвалтівник, чим категорично відкинув твердження, що містилися в "маніфесті" того, хто стріляв на вечері.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на його інтерв'ю для CBS News, інформує UAINFO.org.
Під час бесіди ведуча зазначила, що в так званому маніфесті стрілець міг натякати на проти. Зокрема, він писав: "Чиновники адміністрації - це мішені... Я більше не готовий дозволити пе*офілу, ґвалтівнику і зраднику заплямувати мої руки своїми злочинами" (мова фактично про його зв'язки з Джеффрі Епштейном).
На запитання Трампу, яка в нього реакція на це, він сказав наступне:
Читайте також: Трампа екстрено евакуювали після стрілянини на вечері з кореспондентами
"Я чекав, коли ви це голосите, бо знав, що прочитаєте, адже ви... жахливі люди. Так, він це написав. Я... я не ґвалтівник, я нікого не ґвалтував", - сказав Трамп.
На уточнювальне запитання, чи думає президент, що стрілок має його, американський лідер продовжив свою відповідь:
Читайте також: Трамп показав кадри стрілянини та розповів деталі про нападника
"Я не пе*офіл. Вибачте. Я не пе*офіл. Ви читали цю нісенітницю від якоїсь хворої людини? Мене пов'язували з усім, що не має до мене жодного стосунку. Мене повністю виправдали. Ваші друзі по інший бік барикад були замішані, скажімо, у справах Епштейна або інших подібних речах. Але я сказав собі: "Знаєте, я дам це інтерв'ю". Я читав маніфест. Знаєте, він хвора людина. Але вам має бути соромно за те, що ви це читаєте, тому що я не такий", - сказав Трамп.
Читайте також: Трамп заявив, що затримав свою евакуацію під час стрілянини через цікавість: "Хотів подивитися, що відбувається"
Коли ведуча з повагою до президента підкреслила, що це були слова стрілка, Трамп натякнув на завершення інтерв'ю.
"Вам не слід було читати це в програмі "60 хвилин". Ви ганьба. Але продовжуйте. Давайте закінчимо інтерв'ю", - заявив глава Білого дому.
Також Трамп сказав, що не знає, чи був він мішенню стрілка, але зазначив, що щонайменше йому "це здалося".
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
