Путін зізнався, що воює з Україною не через НАТО чи Донбас: яка причина

Російський диктатор Путін заявив, що війна проти України пов’язана з її бажанням приєднатися до Європейського Союзу.
Про це він сказав під час пресконференції 9 травня, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.
Зокрема, коментуючи зближення Вірменії та ЄС, Путін заявив, що подібні процеси можуть призвести до «сценарію, схожого на Україну 2014 року», маючи на увазі російське збройне вторгнення.
Він також наголосив, що Вірменії варто враховувати позицію Москви у питаннях євроінтеграції та запропонував провести референдум.
«На мій погляд, було б правильно і відносно населення, громадян Вірменії, і відносно нас, як головного економічного партнера, визначитися якомога раніше, наприклад, провести референдум», — заявив диктатор.
За його словами, таке рішення могло б визначити подальший курс країни, а Росія нібито діяла б відповідно до результатів.
«Відповідно, і ми зробили б відповідні висновки і пішли б шляхом м’якого, інтелігентного і взаємовигідного розлучення», — зазначив Путін.
Водночас він додав, що остаточний вибір, за його словами, має зробити сама Вірменія.
Путін також провів паралелі з Україною, заявивши: «Ми зараз переживаємо все, що відбувається на українському напрямі. А з чого почалося? Зі вступу чи спроби вступу України до ЄС», — сказав він.
Раніше російська пропаганда та сам диктатор заявляли, що війна спрямована проти розширення НАТО, яке Росія називає «загрозою своїй безпеці».
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
