Вілем Дефо відвідав російський павільйон на Венеційській бієнале 2026

Американський актор Вілем Дефо відвідав російський павільйон на Венеційській бієнале 2026, попри протести активістів, які тривали у місті з 6 по 9 травня.
Відео з Дефо опублікував російський ансамбль Толока на своїй сторінці в Telegram. На кадрах учасники ансамблю виконують російську народну пісню Коробочка, передає NV, інформує UAINFO.org.
Ці кадри зʼявилися у Мережі 8 травня — на четвертий день роботи російського павільйону.
Читайте також: Єврокомісія: Російський павільйон на Венеційській бієнале порушить санкції ЄС
Поява Дефо у російському павільйоні відбулася на тлі масштабного скандалу навколо участі РФ у Венеційській бієнале. Російський павільйон працював у Венеції вперше з 2022 року. Водночас доступ до нього мали лише журналісти та представники артспільноти під час закритих показів із 5 по 8 травня.
Впродовж усієї виставки — з 9 травня до 22 листопада — його закриють для публіки, але документацію виступів транслюватимуть на екранах у вікнах або показуватимуть уже записаний контент без фізичної присутності художників.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
