Кім Чен Ин наказав збільшити ядерний арсенал КНДР

Лідер КНДР Кім Чен Ин відвідав новий завод з виробництва ядерних матеріалів та наказав нарощувати ядерний потенціал країни "експоненціальними темпами".
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg, інформує UAINFO.org.
На фотографіях, опублікованих північнокорейським державним агенством KCNA, Кім Чен Ин оглядає об’єкт, який, судячи з усього, є установкою зі збагачення урану.
Аналітики припускають, що це може бути новий завод у складі комплексу Йонбьон.
Читайте також: Південна Корея побудує свій перший атомний підводний човен
Кім Чен Ин заявив, що потужності Північної Кореї з виробництва ядерних матеріалів військового призначення за останні п'ять років зросли більш ніж удвічі порівняно з попереднім рівнем.
Глава КНДР наказав надалі збільшувати обсяги виробництва для досягнення довгострокових стратегічних цілей.
Він підкреслив, що це розширення є "життєво необхідним" для створення потужного ядерного арсеналу, здатного протистояти "ворожій політиці США" та потенційним загрозам безпеці країни.
Читайте також: Кім Чен Ин особисто стежив за запуском. КНДР випробувала нові ракети з елементами штучного інтелекту
Аналітики Bloomberg наголошують, що ця заява пролунала в період високої регіональної напруженості. Останніми місяцями КНДР активізувала випробування балістичних ракет різних типів та поглибила військово-технічне співробітництво з Росією, що викликає серйозне занепокоєння на Заході.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
