MENU

У Молдову вночі залетів невідомий дрон та вибухнув: уламки досліджують

33 0

У Молдову вночі залетів невідомий дрон та вибухнув: уламки досліджують

У ніч проти 8 червня дрон порушив повітряний простір Молдови, сліди на місці його падіння вказують на те, що апарат вибухнув.

Про це повідомило Міністерство оборони країни, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду".

За повідомленням, 8 червня 2026 року о 00:20 системи спостереження національної армії та системи транскордонного співробітництва зафіксували перетин державного кордону Молдови безпілотним літальним апаратом у районі населених пунктів Михайлівка-Лопатна.

На сільськогосподарських угіддях поблизу населеного пункту Лопатна виявили уламки дрона. Сліди, зафіксовані на місці події, вказують на те, що раніше стався вибух.

Читайте також: Росіяни завдали удару по зупинці громадського транспорту в Одесі, є поранені

"Виявлені уламки досліджуються з метою встановлення походження літального апарата та обставин інциденту. Зазначимо, що цієї ночі відбувся масований російський напад на Україну з використанням дронів та ракет", – заявили у молдовському міністерстві.

Відповідальні органи продовжують документувати випадок та моніторити ситуацію, підкреслили у відомстві.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини