У Криму завдано нових ударів по залізничній станції, нафтовому терміналу та позиціях С-300

У ніч на 23 червня у тимчасово окупованому Криму було атаковано залізничну станцію, нафтотермінал, а також позиції С-300/С-400.
Про це повідомляє Telegram-канал "Кримський вітер", інформує UAINFO.org з посиланням на NV.
Зокрема, у Керчі на залізничній станції «Південна» сталася пожежа.
Згідно з супутниковими знімками, на Керченському півострові, а також у порту Кавказ сталося кілька пожеж.
За інформацією моніторингового каналу, пожежа триває на нафтовому терміналі в Керчі, який зазнав атаки 21 червня.
Також повідомляється про пожежу на в'їзді до Керчі. Там, за даними аналітиків, розташована позиція С-300/С-400.
Зафіксовано пожежу в селищі Бегерово, де також розташована позиція С-300/С-400.
Пізніше аналітики повідомили, що було зафіксовано пожежу в районі електричної підстанції ПС 220/35 кВ НС-2 на північ від села Миколаївка Радянського району. Ця підстанція обслуговує насосну станцію.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
