MENU

Від Джанкоя до Євпаторії: половина Криму залишилася без світла

108 0

Від Джанкоя до Євпаторії: половина Криму залишилася без світла

Сьогодні, 23 червня, у Керчі після "прильотів" спалахнула сильна пожежа на ТЕЦ - половина Криму залишилася без світла.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram-канал "Крымский ветер", інформує UAINFO.org.

Що відомо про пожежу

За попередніми даними, приліт міг статися по ТЕЦ у районі Аршинцеве в Керчі.

Моніторингова група повідомляє, що пожежу на теплоелектроцентралі підтверджено. За наявною інформацією, сталося влучання в резервуар.

Також за даними супутникової зйомки зафіксовано шлейф диму завдовжки близько 47 кілометрів.

Від Джанкоя до Євпаторії: половина Криму залишилася без світла

Де зникло світло

Тим часом окупаційна влада заявила про відключення електроенергії через "технологічні порушення в електричних мережах".

Без світла залишилися:

  • Євпаторія;
  • Саки;
  • Красноперекопськ;
  • Джанкой;
  • Красноперекопський район;
  • Сакський район;
  • Джанкойський район;
  • Красногвардійський район.

У підприємстві "Крименерго" заявили, що тривають аварійно-відновлювальні роботи. Електропостачання обіцяють відновити протягом доби.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Ірина Глухова, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини