MENU

На збитих у Чорному морі ворожих дронах знову виявили термінали StarLink - Флеш

103 0

На збитих у Чорному морі ворожих дронах знову виявили термінали StarLink - Флеш

На світанку, у вівторок, 23 червня, російські окупаційні війська спробували атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів.

Завдяки скоординованим діям підрозділів Збройних сил України ворожі морські дрони були вчасно виявлені та знищені у відкритому морі ще на підходах до цілі. Про це повідомив радник міністра оборони України Сергій Флеш Бескрестнов, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.

Спробу прориву до українського берега зафіксували близько 4-ї години ранку. Захист узбережжя забезпечувала низка підрозділів ЗСУ, які відпрацювали по цілях у повній взаємодії.

За словами радника міністра оборони, під час огляду залишків або ведення спостереження було підтверджено, що окупанти знову використали іноземні супутникові технології для навігації своїх безпілотників.

Читайте також: Полює на "перехоплювачі": Флеш попередив про застосування противником нового дрону

«Як я розповідав раніше, на знищених катерах був встановлений Старлінк, оскільки інших систем управління на далекі відстані у противника немає», — наголосив Сергій Бескрестнов.

Судячи з оприлюдненої Сергієм Бескрестновим карти, район перехоплення та знищення ворожих безпілотних катерів розташований в акваторії Чорного моря на південь від Очакова та Кінбурнської коси (поблизу узбережжя Херсонської та Миколаївської областей).

Він також подякував усім військовослужбовцям, які брали участь у ліквідації загрози та захисті морських рубежів країни.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини