MENU

Мелоні заявила, що не хоче підігрівати конфлікт з Трампом, а відносини зі США мають "повернутися до норми"

31 0

Мелоні заявила, що не хоче підігрівати конфлікт з Трампом, а відносини зі США мають "повернутися до норми"

Прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що відносини між Римом і Вашингтоном мають "повернутися до норми", і вона не має наміру «продовжувати підігрівати конфлікт» із Дональдом Трампом.

Про це повідомляє ANSA, інформує UAINFO.org з посиланням на NV.

«Я не маю наміру й надалі підігрівати конфлікт. Вважаю, що наша двостороння співпраця зі Сполученими Штатами має повернутися до нормального стану; я також сказала про це вчора на засіданні Ради міністрів щодо майбутніх зустрічей», — підкреслила Мелоні.

Мелоні також підтримала рішення глави МЗС Італії Антоніо Таяні скасувати поїздку до США на тлі конфлікту, назвавши це «сигналом», але підкреслила, що подальше загострення не має сенсу.

За її словами, інцидент не вплине на стратегічні відносини між країнами, оскільки Італія та США мають «довгу історію міцної співпраці», яку не можна зруйнувати через політичні суперечки в соцмережах.

«Ми маємо повернути зовнішню політику на той рівень глибини, на якому вона має перебувати», — додала Мелоні.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини