MENU

Місто виглядає мертвим, ворог КАБами стирає Костянтинівку в попіл, - військовий

90 0

Місто виглядає мертвим, ворог КАБами стирає Костянтинівку в попіл, - військовий

На Костянтинівському напрямку російські війська продовжують застосовувати тактику малих штурмових груп, а саме місто зазнає постійних ударів керованими авіабомбами, артилерією та FPV-дронами. Через масштаб руйнувань Костянтинівка вже виглядає як мертве місто.

Про це сказав на Slawa.TV заступник командира 44-ї окремої механізованої бригади, полковник Олександр Мороз, передає UAINFO.org з посиланням на "Еспресо".

За його словами, противник дедалі частіше використовує тактику малих груп, які складаються лише з одного-двох військовослужбовців.

"На Костянтинівському напрямку противник уже використовує тактику малих груп, причому настільки малих, що це 1–2 військовослужбовці, які пересуваються зеленими насадженнями, використовуючи складки місцевості, і намагаються обійти всі позиції, щоб не вступати навіть у стрілецький бій, інфільтруватися в Костянтинівку і там накопичуватися. Це його основне завдання", - зазначив Мороз.

Водночас українські військові, за його словами, переважно виявляють такі групи ще на підступах до міста.

"Ми його виявляємо на підступах. Інколи він просочується, використовуючи погодні умови. Але ми потім його знаходимо і знищуємо", - наголосив полковник.

Мороз також розповів про складну ситуацію із забезпеченням підрозділів, зазначивши, що військовим довелося адаптувати логістику до нових умов ведення бойових дій.

"Логістика - це дуже складне зараз завдання, але ми справляємося, використовуючи різні підходи: НРК, піші доставки, бомбери. Дуже багато напрямків тепер працює на логістику. Спочатку було тяжко, зараз стало трішки легше у зв'язку з тим, що вже звикли. Логістика продовжується, і ми забезпечуємо свої підрозділи вчасно", - сказав він.

Водночас характер дій російських військ, за словами заступника командира бригади, залишається незмінним - окупанти знищують населені пункти, які не можуть захопити.

"Використовуючи КАБи, окупанти стирають Костянтинівку. Те, що у них не виходить зайняти, вони повністю стирають КАБами, артилерійськими ударами та FPV-ударами. Вони все стирають. Зараз місто вже виглядає мертвим", - наголосив Мороз.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини