Білорусь вимкнула ретранслятори для "Шахедів", - Зеленський

З початку цього тижня на території Білорусі перестали працювати ретранслятори, які Росія використала для ударів "Шахедами" по Україні.
Як передає РБК-Україна, про це президент України Володимир Зеленський заявив, відповідаючи на запитання журналістів, інформує UAINFO.org.
"Отже, за наявною інформацією, яку мені доповідав головком (Олександр Сирський - ред.), а також розвідка, з 22 червня відповідні ретранслятори припинили свою роботу на території Білорусі", - розповів голова держави.
Президент додав, що не знає, чи демонтували такі ретранслятори. Але Україна "над цим працює", а він сам уважно стежить за ситуацією та отримує щоденні доповіді.
"Факт, що ретранслятори на сьогодні не працюють", - наголосив Зеленський.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
