MENU

У Севастополі раптово зникло світло: окупанти заявили про загрозу для всієї енергосистеми

60 0

У Севастополі раптово зникло світло: окупанти заявили про загрозу для всієї енергосистеми

У Севастополі раптово вимкнули світло - без графіка і без попередження для мешканців.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram призначеного окупантами так званого губернатора міста Михайла Развожаєва, інформує UAINFO.org.

За словами Развожаєва, обмеження запровадили через перевантаження електромереж за межами регіону.

"За командою диспетчера Чорноморського РДУ (філія АТ "СО ЄЕС") у Севастополі введено режим тимчасового обмеження електропостачання", - написав Развожаєв.

Мета - нібито не допустити аварії у всій енергосистемі.

Розклад відключень за адресами поки що невідомий.

"Як тільки він з'явиться - його опублікують у каналі "Севастопольенерго", - повідомив Развожаєв.

Мешканців закликали не вмикати потужні електроприлади.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Олена Чупровська, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини