У частині Києва екстрено відключили світло: в "Укренерго" назвали причину, в МВА прокоментували ситуацію

У частині районів Києва застосовані аварійні відключення світла для всіх категорій споживачів через технологічне порушення на одному з енергооб'єктів.
Про це повідомили в Укренерго, інформує UAINFO.org.
В компанії зазначили, що внаслідок технологічного порушення на одному з енергооб’єктів – у частині районів Києва застосовані аварійні відключення для всіх категорій споживачів.
"Аварійно-відновлювальні роботи вже розпочаті. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі", — йдеться у повідомленні.
Голова Київської МВА Тимур Ткаченко підтвердив, що через «технічні питання в роботі енергосистеми» у Києві, особливо на лівобережній частині, застосовуються відключення без графіків.
"Більше по ситуації — орієнтуємося на інформацію від ДТЕК та Укренерго. У нас найкращі фахівці, наші енергетики — це суперспеціалісти. І роботи з налагодження мереж тривають максимально оперативно", — додав Ткаченко.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
