MENU

Росіяни тричі прицільно вдарили по локомотивах "Укрзалізниці": є загиблий

71 0

Росіяни тричі прицільно вдарили по локомотивах "Укрзалізниці": є загиблийФото: Фейсбук

Сьогодні ворог продовжив прицільно бити по локомотивах УЗ. Два удари в Запоріжжі та один на Сумщині.

Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський, інформує UAINFO.org.

Він зазначив, що завчасно вдалося евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав.

"А третій приліт у Запоріжжі став трагедією - машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося.

Всі деталі опрацьовуються. Рятуємо десятки залізничних команд щотижня, але і кожне життя , яке забрав ворог - трагедія, яка назавжди з нами і яку ніколи не виправити.

Ми поруч із рідними і близькими, наша максимальна підтримка і допомога", — йдеться у повідомленні.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини