Росіяни тричі прицільно вдарили по локомотивах "Укрзалізниці": є загиблий
Фото: Фейсбук
Сьогодні ворог продовжив прицільно бити по локомотивах УЗ. Два удари в Запоріжжі та один на Сумщині.
Про це повідомив голова правління АТ "Укрзалізниця" Олександр Перцовський, інформує UAINFO.org.
Він зазначив, що завчасно вдалося евакуювати дві бригади, ніхто з них не постраждав.
"А третій приліт у Запоріжжі став трагедією - машиніст встигнув перейти в безпеку, а помічника машиніста, який перебував у задній кабіні, врятувати не вдалося.
Всі деталі опрацьовуються. Рятуємо десятки залізничних команд щотижня, але і кожне життя , яке забрав ворог - трагедія, яка назавжди з нами і яку ніколи не виправити.
Ми поруч із рідними і близькими, наша максимальна підтримка і допомога", — йдеться у повідомленні.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
