MENU

У Харкові чоловік напав з ножем на патрульних

26 0

У Харкові чоловік напав з ножем на патрульних

У Харкові агресивний чоловік із ножем напав на правоохоронців, які перевіряли його документи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на поліцію Харківської області, інформує UAINFO.org

За інформацією правоохоронців, подія сталася 25 червня близько 16:00 у Салтівському районі міста. Під час виконання службових обов’язків поліцейські здійснювали перевірку документів громадянина.

У ході спілкування чоловік почав поводитися агресивно та раптово напав на правоохоронців із ножем. Унаслідок нападу двоє поліцейських отримали тілесні ушкодження.

Нині зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Правоохоронці встановили, що фігурант раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення різних злочинів.

Крім того, чоловік перебуває в розшуку за ухилення від мобілізації.

Дану подію вже внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Зараз вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру у скоєнні злочину, слідчі дії тривають.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Сергій Козачук, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини