Росія запустила балістику по Києву, прогриміли вибухи

Російські окупанти у четвер, 25 червня, увечері атакували Київ балістичними ракетами. Місцеві мешканці почули вибухи.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка у Telegram та мера Києва Віталія Кличка у Telegram інформує UAINFO.org
Повідомляють про додаткову загрозу балістики з Курська.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
