MENU

Росія запустила балістику по Києву, прогриміли вибухи

313 0

Росія запустила балістику по Києву, прогриміли вибухи

Російські окупанти у четвер, 25 червня, увечері атакували Київ балістичними ракетами. Місцеві мешканці почули вибухи.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка у Telegram та мера Києва Віталія Кличка у Telegram інформує UAINFO.org

Повідомляють про додаткову загрозу балістики з Курська.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Іван Носальський, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини