Незабаром у Криму настануть умови, близькі до гуманітарної катастрофи, - військовий
_136.jpg)
У Криму в найближчий час можуть загостритися проблеми з логістикою та постачанням, що вплине як на військові потреби, так і на цивільне життя.
Про це сказав на Slawa.TV командир Першого окремого штурмового полку ім. Дмитра Коцюбайла (1-й ОШП) Дмитро "Перун" Філатов, передає UAINFO.org з посиланням на "Еспресо".
"Наразі ми бачимо, що противник взагалі перестав забезпечувати своє угруповання з Криму. Тобто раніше бензовози йшли через Крим, зараз ми цього не бачимо. Є рух лише цивільного транспорту, вантажівки дуже рідко з'являються на цих маршрутах", - зазначив Філатов.
За його словами, противник намагається взяти під контроль асфальтовані дороги на напрямках Маріуполь - Бердянськ і на Запоріжжя. Наразі йому це ще не вдається, однак, як він зазначив, з часом окупанти приділятимуть цьому дедалі більше уваги.
"Найближчим часом будь-яке пересування з Криму і взагалі Крим стане дуже великою проблемою для противника. Не з військової точки зору, а більше в загальному. Тобто там будуть, скажімо так, умови, близькі до гуманітарної катастрофи", - наголосив Філатов.
Командир Першого окремого штурмового полку також додав, що на Запорізькому напрямку ситуація стала кращою для Сил оборони саме через те, що в противника погіршилась логістика з Криму.
"Ми бачимо, що зменшилась інтенсивність артилерійських ударів, вплив БПЛА противника. Так, це ще не стабілізовано повністю, але, тим не менш, противник став рідше застосовувати артилерію, менш інтенсивно. Ми також бачимо, що кількість штурмів поступово знижується", - додав Філатов.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
