MENU

Венс після ударів по Ірану: на насильство буде удар у відповідь

52 0

Венс після ударів по Ірану: на насильство буде удар у відповідь

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що "на насильство буде відповідь насильством" після ударів США по іранських об’єктах зберігання ракет і дронів.

Про це він написав в Х, інформує UAINFO.org з посиланням на "Європейську правду".

Американські військові завдали удару по Ірану у відповідь на удар іранського безпілотника по вантажному судні в Ормузькій протоці, при цьому кожна зі сторін звинувачує іншу в порушенні умов перемир’я, про яке домовилися минулого тижня.

Читайте також: США завдали ударів по Ірану у відповідь на атаки по торговому судну

"Іран підписав угоду про припинення вогню. Ми дотрималися її. Якщо у них є розбіжності щодо того, як виконується ця угода, вони можуть просто зателефонувати. Але на насильство буде відповідь насильством", – написав Венс.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини