Росіяни два дні поспіль били балістикою та дронами по об'єктах "Нафтогазу"

Під масовану атаку РФ потрапили об'єкти газовидобувної інфраструктури на Полтавщині та Харківщині.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на допис у Facebook голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергія Корецького, інформує UAINFO.org.
За його словами, за останні два дні росіяни випустили по об'єктах компанії щонайменше чотири балістичні ракети, зокрема з касетною бойовою частиною, а також ударні дрони.
Унаслідок одного з обстрілів пошкоджень зазнав вахтовий автобус, який перевозив працівників виробничого об'єкта. Постраждалих серед людей немає.
"Маємо руйнування, триває оцінка наслідків атаки", - зазначив Корецький.
У "Нафтогазі" зазначили, що завдяки системним заходам безпеки вдалося уникнути жертв і поранених серед працівників.
Росія продовжує системно атакувати енергетичну інфраструктуру України.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
