Україна вдарила по двох російських НПЗ: Зеленський розкрив деталі

Цієї ночі українські "далекобійні санкції" досягли двох нафтопереробних заводів у Росії - у Краснодарському та Ярославському регіонах.
Про це у своєму Telegram-каналі заявив президент України Володимир Зеленський, який зазначив, що День Конституції України "наші воїни почали дуже влучно", інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.
"Цієї ночі наші далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів у Росії. Уражено НПЗ "Слов’янський" у Краснодарському регіоні - це близько 300 кілометрів від лінії фронту. Також ми досягли НПЗ у Ярославському регіоні, що приблизно за 700 кілометрів від нашого кордону", - підкреслив глава держави.
Він додав, що Україна продовжує операції, які послаблюють можливості Росії вести війну. "Кожна наша далекобійна санкція - це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, і ще один крок до миру. Будемо і надалі відповідати на російський терор", - наголосив Зеленський.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
