MENU

"Пік ще попереду", - на Росію чекають ще гірші часи через удари України — керівник ЦПД

0 0

"Пік ще попереду", - на Росію чекають ще гірші часи через удари України — керівник ЦПД

Керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко вважає, що імпорт пального із третіх країн не врятує Росію від кризи, яка виникла через українські удари по нафтопереробному сектору.

Таку думку він висловив на сторінці у телеграм-каналі, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

«Жодне імпортне джерело не здатне закрити діру такого розміру. Ані Білорусь, ані Казахстан не мають достатніх резервних потужностей, щоб підтримати росію у разі погіршення ситуації. Казахстан виробляє значно менше палива, ніж рф, і галузеві джерела сумніваються, що обсяги можливих поставок суттєво змінять ситуацію», — наголосив він.

На його думку, морський імпорт не врятує Росію від паливної кризи. Це може бути лише тимчасовим рішенням і навряд чи забезпечить значні обсяги поставок. Причина — логістичні труднощі, високі ціни, санкційний тиск.

«Обсяги нафтоперероблення впали до фактично найнижчого рівня за понад два десятиліття. Простоює майже третина потужностей. Дефіцит торкнувся майже третини країни, включаючи Москву та Санкт-Петербург. І буде тільки зростати. Найцікавіше — сезонний пік в рф ще попереду, а саме — в серпні та вересні», — попередив він.

Коваленко вважає, що дефіцит переробних потужностей неможливо компенсувати імпортом із країн, які самі залежать від російської нафти як сировини.

«Налагодити потік навіть з Індії не вийде. Коротше кажучи, поки росія витрачатиме пальне на війну, росіяни будуть без пального. І це дуже вплине на економіку та решту справ в цій недоімперії», — підсумував він.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини