Росіяни влучили у фармзавод "Дарниця" у Києві

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця".
Як передає РБК-Україна, про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, інформує UAINFO.org.
"З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків", - написала Загорій у Facebook.
Читайте також: Київ атаковано балістичними ракетами, пролунали вибухи
За її словами, загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
