MENU

Росіяни влучили у фармзавод "Дарниця" у Києві

140 0

Росіяни влучили у фармзавод "Дарниця" у Києві

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця".

Як передає РБК-Україна, про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, інформує UAINFO.org.

"З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ми не коментуємо деталі щодо характеру пошкоджень чи наслідків", - написала Загорій у Facebook.

Читайте також: Київ атаковано балістичними ракетами, пролунали вибухи

За її словами, загиблих і постраждалих серед працівників немає, а завод продовжить свою роботу.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

Тетяна Степанова, РБК-Україна


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Правила коментування ! »  

Новини