За час повномасштабної війни Лукашенко чотири рази здійснював візит до Китаю, - ЦПД

Неанонсований візит самопроголошеного президента білорусі олександра лукашенка до Пекіна став щонайменше четвертим від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.
Про це пише Центр протидії дезінформації, інформує UAINFO.org.
"Нинішня поїздка відбулася одразу після переговорів лукашенка з російським диктатором володимиром путіним та на тлі чергових намагань кремля посилити тиск на білорусь для її більшого залучення у війну.
Читайте також: Лукашенко неочікувано прилетів до Сі Цзіньпіна
Крім того, напередодні візиту лукашенка в білорусі на вимогу України відключили ретранслятори, які допомагали російським БпЛА завдавати ударів по Україні.
Читайте також: Найближчим часом Китай може увійти в переговорний процес по Україні, - політолог
Черговий візит лукашенка в Китай, який керівник білорусі використовує як противагу рф, став черговим проявом уже сталої тенденції втрати росією зовнішньополітичної ваги. Після Східної Європи, Південного Кавказу та Середньої Азії росія втрачає вплив навіть на свого головного сателіта", - зазначено в повідомленні ЦПД.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
