MENU

У віці 75-років померла легенда поп-музики 80-х Бонні Тайлер

150 0

У віці 75-років померла легенда поп-музики 80-х Бонні ТайлерФото: Бонні Тайлер 

Валлійська співачка, легенда поп-музики 80-х та виконавиця хіта Total Eclipse of the Heart Бонні Тайлер померла у віці 75-років. У травні вона перенесла екстрену операцію на кишечнику, пізніше лікарі ввели її в штучну кому.

Про смерть співачки повідомила її родина, пишуть The Guardian та BBC, передає NV, інформує UAINFO.org

«Родина та команда Бонні з розбитим серцем повідомляють, що вона несподівано померла минулої ночі в лікарні в Португалії внаслідок хвороби, від якої лікувалася», — йдеться в повідомленні.

У травні Тайлер перенесла екстрену операцію на кишечнику в лікарні поблизу Фару, Португалія, де вона жила. Пізніше її ввели в штучну кому, щоб допомогти їй одужати. У середині червня співачку вивели з коми. Тоді її представник заявив, що вона залишається «дуже хворою та перебуває у відділенні інтенсивної терапії».

Бонні Тайлер стала однією з найвпізнаваніших співачок 1980-х. Тайлер, справжнє ім'я якої Гейнор Гопкінс, виросла в муніципальному будинку в місті Ніт. Талант співачки відкрив скаут Роджер Белл у клубі в Свонсі, і в 1977 році вона випустила свій перший сингл Lost in France.

Її кантрі-поп-балада It’s a Heartache, випущена того ж року, посіла четверте місце в британському чарті синглів та третє — в американському Billboard Hot 100.

Читайте також: Співачку Бонні Тайлер ввели у штучну кому після операції

Найбільший хіт Боні Тайлер — Total Eclipse of the Heart — очолив чарти у Великій Британії та США, а цього року пісня подолала позначку в 1 мільярд прослуховувань на Spotify. Таким чином вона стала першою валлійською виконавицею, яка посіла перше місце в хіт-параді США.

«Я ніколи не втомлююся її співати. Мені вона подобається, бо всі з нетерпінням чекають, щоб її заспівати», — розповідала Боні в інтерв'ю BBC News.

За цей хіт вона отримала номінацію на премію Ґреммі, а також ще дві номінації — за альбом Faster Than the Speed of Night та сингл Here She Comes.

Ще одна відома пісня Тайлер — Holding Out for a Hero — стала саундреком до фільму Вільні (Footloose), а пізніше з’явилася у фільмі Шрек 2.

Тайлер представляла Велику Британію на пісенному конкурсі Євробачення у 2013 році, посівши 19-те місце з 26-ти. У 2023-му була удостоєна ордена Британської імперії за заслуги перед музикою.

Минулого року вона випустила клубну версію альбому Total Eclipse of the Heart під назвою Together, продюсерами якого були Девід Гетта та Hypaton.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

NV


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини