Співачку Бонні Тайлер ввели у штучну кому після операції
Фото: Фейсбук
Відому валлійську співачку Бонні Тайлер - виконавицю хітів "Holding Out for a Hero” і “Total Eclipse of the Heart” - ввели у штучну кому після екстреної операції.
Про це повідомив представник 74-річної артистки, пише The Guardian, інформує UAINFO.org з посиланням на "Ми-Україна".
"Лікарі ввели Бонні у штучну кому, щоб прискорити її одужання", - пояснив її представник.
Також команда артистки попросила про приватність для її родини.
Про госпіталізацію Бонні Тайлер стало відомо 6 травня. В заяві, опублікованій в Instagram, повідомлялося, що співачку доставили до лікарні у Фару (Португалія) для термінової операції на кишківнику. Оперативне втручання пройшло успішно, "і зараз вона відновлюється".

Бонні Тайлер, справжнє ім’я якої Гейнор Хопкінс, здобула світову популярність у 1980-х роках.
Серед найвідоміших її пісень: “Total Eclipse of the Heart”, “It’s a Heartache” та “If You Were a Woman (And I Was a Man)”. Співачка відома своїм характерним хрипким голосом.
Наприкінці 2026 року Бонні Тайлер планувала вирушити у великий європейський тур з нагоди 50-річчя свого проривного хіта “Lost In France”. У травні та влітку були заплановані концерти в Британії, ФРН, Австрії, Угорщині, Туреччині, Румунії і на Мальті.
У 2023 році вона отримала орден Британської імперії (MBE) за внесок у музику.
Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки
