MENU

В МЗС України прокоментували німецько-російську зустріч в Баку: "Настільки ж таємна, наскільки неважлива"

50 0

В МЗС України прокоментували німецько-російську зустріч в Баку: "Настільки ж таємна, наскільки неважлива"

Україна не уповноважувала колишніх німецьких політиків для зустрічі з представниками російської влади в Баку і не бачить в цьому ніякого значення для реального мирного процесу.

Про це заявив журналістам речник Міністерства закордонних справ Георгій Тихий, передає UAINFO.org з посиланням на Укрінформ.

Читайте також: У Баку відбулася таємна зустріч щодо завершення війни в Україні, - Алієв

"Зустріч настільки ж таємна, наскільки неважлива. Якісь люди, чиї імена вже практично не гугуляться, зустрічаються і про щось говорять. Українська сторона нікого з них ні на що не уповноважувала. Значення таких зустрічей для реального мирного процесу близьке до нуля", – зазначив дипломат.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини