MENU

Наразі пріоритетними цілями HIMARS є далекобійні гармати росіян, - військовий

29 0

Наразі пріоритетними цілями HIMARS є далекобійні гармати росіян, - військовий

Зараз пріоритетними цілями американської реактивної системи залпового вогню HIMARS є далекобійні гармати російської армії, якими вона підтримує свої штурмові дії.

Про це Укрінформу розповів командир реактивного взводу 148-ї окремої артилерійської Житомирської бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ, молодший лейтенант Герман із позивним «Крафт», інформує UAINFO.org.

«Найголовніші характеристики цілі HIMARS – це те, що вона має бути вартою нашої роботи і випущеної ракети. По дрібних цілях ми не працюємо, бо в цьому немає сенсу. Тепер у пріоритеті – далекобійні гармати, які ворог намагається масово залучати, підтримуючи свої штурмові дії. Відколи працюємо на установці, вже так нормально налупили тих гармат. Навіть якщо ми їх не розбиваємо повністю, то виводимо з ладу або знищуємо боєкомплект і особовий склад. Подавлення гармати – це допомога нашій піхоті й перешкоджання просуванню противника», - акцентував «Крафт».

Читайте також: Ми втрачаємо Костянтинівку, проблеми перетікають на всю Краматорсько-Слов'янську агломерацію, — експерт

За його словами, під прицілом РСЗВ також пункти управління БпЛА, зберігання боєкомплекту, пального та накопичення особового складу ворога.

Герман наголосив, що перевагу в небі треба здобувати не тільки перехоплювачами, але й знищенням пускових установок дронів.

«Ми завжди напоготові. Намагаємося якомога швидше відпрацювати завдання і сховатися. Працюємо гучно і доволі ефективно. Точність потрапляння HIMARS по цілях сягає майже 90%, що я вважаю дуже хорошим результатом. Це надзвичайно цікаве і класне озброєння», - додав військовий.

Читайте також: На Покровському напрямку попри величезні втрати ворог наступає батальйонами, - військовий

Він пояснив, що дальність американської РСЗВ залежить від виду ракет, зокрема ті, якими найчастіше користується взвод Германа, дають змогу вражати цілі на відстані до 80 км, дістаючи не тільки до лінії зіткнення, а й у тил ворога.

Машина оснащена шістьма ракетами. Як зауважує «Крафт», зазвичай вистачає однієї, щоб відпрацювати по цілі.

«Коли прилітає наша ракета, шансів мало. Від неї залишається дуже багато уламків, і на кожному квадратному сантиметрі все живе перетворюється на мертве», - зауважив військовий.

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини