MENU

У російському міноборони відзвітували про захоплення села, якого не існує вже майже 30 років, - ЦПД

40 0

У російському міноборони відзвітували про захоплення села, якого не існує вже майже 30 років, - ЦПД

Пропагандистські ресурси рф активно поширюють заяву російського міноборони про захоплення села Щербаківка на Харківщині.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації, інформує UAINFO.org.

Це черговий типовий приклад російської дезінформації, за допомогою якого пропаганда рф намагається створювати ілюзію постійного успішного наступу російських військ на всіх напрямках.

Читайте також: На Харківському напрямку зростає інтенсивність ворожих атак - Трегубов

Насправді село Щербаківка, про яке йдеться, було ліквідовано ще в 1997 році, оскільки на той момент у ньому не залишилося жодного мешканця. Станом на 2026 рік такого населеного пункту в Україні не існує.

генштаб та міноборони рф раніше неодноразово офіційно доповідали про взяття тих чи інших українських населених пунктів, що не відповідало дійсності. Так, очільник російського генштабу валерій герасімов неодноразово заявляв про повне захоплення Куп’янська та Куп’янська-Вузлового, які росіяни не контролюють.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  

Новини