MENU

«Іменні квитки на футбол» від творців «Іменних залізничних квитків»? Дякуємо МВС!

127 0

Для того, аби відзначити вклад посадовців МВС в справу по боротьбі з правом на приватність в Україні, хочеться зробити їм подарунок.

Ще більше геніальних ідей до нового 2014 року!

Отже!

- Запровадження іменних проїзних квитків в метро та громадському пасажирському транспорті (тролейбуси, трамваї, маршрутки тощо) – для запобігання порушенню громадського порядку, і вчасного виявлення порушників;

 - Запровадження іменних квитків на всі культурні та спортивні заходи (театр, опера, хокей, баскетбол) – хіба особи-правопорушники можуть бути тільки під час футбольних матчів?;

 - Створити обов’язкові списки-реєстрації для учасників всіх мирних зібрань. Звісно з внесенням паспортних даних. Для вчасного виявлення провокаторів та порушників громадського порядку;

 - Зобов’язати клієнтів закладів громадського харчування складати та надсилати в МВС списки учасників корпоративів, банкетів та інших заходів, учасниками яких є більше п’яти осіб.

Для запобіганню порушення громадського порядку, виявлення постійних дебоширів, та убезпечення від них порядних громадян.

А ще бази з інформацією про всіх цих громадян можна продавати! (я впевнена, до моєї пропозиції такого ніхто не робив!). Ну теж якийсь дивовижний закон запропонувати, яким це дозволити!

І звісно зробити підписку на щомісячне оновлення таких баз. Звісно, за додаткові кошти.

І на дисках обов’язково писати: «Увага! Не купуйте бази даних у сумнівних джерел! Тільки МВС гарантує надійність і достовірність інформації яка міститься в базі. Послуга надається завдяки сприянню Верховної Ради України». 

Марина ГОВОРУХІНА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини