MENU

Єдине в Україні родовище золота підгріб собі Захарченко. ВІДЕО

1230 0

Мужіївське родовище - єдине в Україні підприємство з видобутку золота. Рік тому контроль над ним отримало ТОВ «Карпатська рудна компанія». Втім, як виявилося, ця фірма є не зовсім карпатською, а точніше, цілком донецькою. Про це йдеться в розслідуванні журналістів Слідства.Інфо – Дмитра Гнапа та Катерини Каплюк.

«Карпатську рудну компанію» контролює Валерій Бредихін - права рука родини Захарченків в бізнесі.  

Бредихін разом з Віталієм Захарченком зареєстрували торговельні марки виробів з мармуру. А разом з Людмилою Захарченко - дружиною міністра, Валерій Бредихін був партнером у фірмах «Линкруст» та «Гірничо-рудні технології».

Валерій Бредихін та Віталій Захарченко разом реєстрували торгові марки (Дані: Держпідприємство «Український інститут промислової власності»)

Бредихін також є бізнес-партнером дружини Захарченка (ДАНІ: Державна реєстраційна служба)

Сам Валерій Бредихін є засновником ТОВ «Гірничо-Геологічне Підприємство «БРІКОМ»», яке є засновником ПРАТ «Гірничо-металургійний комплекс».

Останньому, в свою чергу,  і належить ТОВ «Карпатська рудна компанія», яка володіє Мужіївським золоторудним родовищем.

На сьогоднішній день, Мужіївське родовище - це 55 тонн золота, 1 мільйон цинку та свинцю розвіданих запасів. В грошовому еквіваленті це майже 3,8 мільярди доларів США.

Фото 3d-карти пластів кольорових металів мужіївського родовища (джерело: Тов «карпатська рудна компанія»)

Також на території родовища розташоване сховище відпрацьованої породи. В цьому сховищі вже є 1 тонна видобутого золота та 4,5 тони срібла. Якщо перевести це на гроші, йдеться про тридцять два  та три мільйони доларів США відповідно.

В залишках цієї руди досі знаходяться 1 тонна золота та 4,5 тони срібла

Цей журналістський матеріал підготовлено в рамках Спецпроекту  «ЧЕСНО про УРЯД», який  реалізується учасниками руху ЧЕСНО спільно з Громадським Телебаченням.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини