MENU

Газета «Взгляд» свідомо перекручує дані соціологічних досліджень - Бекешкіна

974 0

Буду формувати свій «гівняний список» видань, які свідомо перекручують дані соціологічних досліджень. Сьогодні натрапила на газету «Взгляд», матеріал Андрія Кислова «Составлен »портрет митингующего«: безработный с Западной Украины», від 10.02. Написано, начебто, на матеріалах нашого дослідження Майдану. Але ж інтерпретації! 

Чи можна сказати, що коли 13% безробітних на Майдані, а решта - підприємці (17%), спеціалісти (понад 20%) та інші, цілком зайняті люди, то «типовий портрет» - це безробітний? 

Далі: «Скорее всего, у него высшее образование, но реализовать себя он пока не смог: трудится специалистом в какой-либо небольшой компании». ???? Ну й звідки це - «міг себе реалізувати чи ні»? Усе це домисли, але подано так, начебто результати дослідження. 

Далі: «особого пиетета к политсилам не испытывает, а в Киев приехал за свои «кровные», так же планирует уехать – правда, когда именно, пока не знает: ждет инициативы политиков (сам проявлять ее не готов).» Брехня на брехні. Насправді «когда планирует уехать» знає - коли виконають усі вимоги, і 85% «готові стояти скільки треба», а не «ждет инициативы политиков». 

І ще - «висновок»: «Судя по соцопросу, проведенному социологическим фондом «Демократические инициативы», Майдан начинает терять поддержку киевлян.» З якого дива? Про це взагалі не йшлося!!!! 

Хтось знає, чия ригалівка цей «Взгляд»? І хто такий цей «інтерпретатор соціології» Андрій Кислов?

Iryna Bekeshkina


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини