MENU

ТОП-20 законів, щоб не повторити 2004 рік

3435 13

Любі друзі, вчорашній виступ на Майдані, ранкові картинки з Криму свідчать: все тільки починається. Наш обвя’язок перед Богом, власним сумлінням, перед родинами, перед нашою Отчиною та перед пам’ятью Небесної Сотні наказують нам не припиняти боротьби. Основна загроза наразі – спроби політичних тітушок замилити нам очі, домогтися розпуску Майдану. Як вчив нас Кролік – “Батьківщина і ПР – це одне і тем саме, тільки вигляд збоку”. Аби не повторити 2004 р., пропоную домогатися від ВР ухвалення наступних законів:

1. Про створення Надзвичайної слідчої комісії по розслідуванню злочинів, скоєних проти народу України в 2010-2014 рр.

2. Про проведення незалежного аудиту стану державних фінансів міжнародними профільними інституціями.

3. Про конфіскацію всього рухомого та нерухомого майна осіб, поіменованих комісією В. Василенка.

4. Про розпуск КПУ та обернення її майна на користь народу України.

5. При формування уряду народної довіри 50% місць повинно бути надано представникам Майдану, в т.ч. всього гуманітарного блоку, Уповноваженого з прав людиги, керівника пенітенціарної системи.

6. Про ліквідацію МВС в його існуючому винляді.

7. Про створення Національного бюро розслідувань найбільш тяжких кримінальних злочинів.

8. Про передачу всіх інших функцій МВС до областей. Створення муніціпіальної поліції. Ліквідація ДАТ в загальнонаціональноіу масштабі, передачі її функцій на місця.

9. Про ліквідацію Генеральної прокуратури та створення на її основі управління в складі Міністерства юстиції, яке повинен очолити представник Майдану.

10. 50% місць у складі майбутньої Конституційної Асамблеї повинно належати представникам Майдану. Комісія має зібратися впродовж тижня після вступу на посаду новообраних Президента України та ВР та розробити новий Основний закон України впродовж 3 місяців.

Головні в ньому пункти: держава Україна існує виключно і тільки задля захисту невід”ємних природніх прав людини та громадянина. Саме реалізіції цього завдання має підпорядковуватися діяльність всіх державних та громадських організацій.

11. Про ліквідацію всіх пам’ятників катам українського народу в 1918-1991 рр. та про перейменування площ та вулиць на честь загиблих. Кожен з Небесної Сотні має бути увічнений.

12. Про надання прав громадянства всім вихідцям з України та їх нащадкам. Це дозволить підірвати монополію політичних тітушек на політику та владу в країні.

13. Створення Спеціального судового засідання по перегляду кримінальних справ, які викликали широкий суспільний резонанс (справа Павличенків, “васильківських терористів” тощо) – за участі представників правозахисних організацій.

14. Негайне підписання Угоди про Асоціацію з ЄС.

15. Ліквідація існуючої системи державних відзнак та нагород. Надалі нагороди можуть надаватися за виключні заслуги військовослужюовцям під час бойових дій Парламентом України по представленню Капітулів відповідних Орденів.

16. Ліквідація існуючої системи державних свят. Встановлення Дня Свободи (30 листопада, день початку всенародного спротиву), Дня захисника Вітчизни (22 січня, день загибелі С. Нагояна, М. Вербицького та ін. активістів), День Матері (?), Різдво (25 грудня – якщо миє Європа), Новий рік (1 січня). Після ухвалення Парламентом України нового Основного закону – День Конституції.

17. Внесення змін до Основого закону можливо 2/3 голосів ВР та 2/3 голосів 2/3 обласних рад (наразі 19).

18. Законодавче забезпечення права громадян на володіння вогнепальною зброєю.

19. Розформування ВВ та передачі іх підрозділів у підпорядкування губернаторам областей.

20. Виборність губернаторів.

21. Виборність керівників міліції в містах та областях. Підпорядкування їх обласним радам.

22. Люстрація судового корпусу.

23. Широка амністія – крім осіб, які вчинили тяжкі злочини проти особистості (умисні вбивства, бандитизм тощо). Радикальна гуманізація місь позбавлення волі: допуск капеланів, представників правозахисних організацій, створення можливостей для отримання засудженими загальної та професійної освіти.

24. Ліквідація УТ-1 іа УР. Створення на їх базі Громадського радіо та телебачення.

І найголовніше: ненависті, почуттю помсти не може бути місця в наших серцях та головах. Все вирішувати виключно в правовому полі. Кожен звинувачуваний має право на захист.

Владу всюди і повсякчас треба тримати за помідори. Причому міцно. І час від часу прокручувати за часовою стрілкою, а потім – проти неї. І навпаки.

Дорогі друзі, якщо ви підтримуєте це, прошу писати мені, але почанити словами “доповнення до програми”. Я фізично не встигаю не те що відповідати – читати ваші сердечні, мудрі дописи. Створимо список вимог від громадськості і будемо тиснути депутатів – мирно і без зброї. Дякую.

Далі буде...

Данило ЯНЕВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини