MENU

«Батьківщина» запропонувала провести антитерористичну операцію в Криму

2937 7

Фракція «Батьківщина» пропонує провести антитерористичну операцію в АР Крим. Про це з парламентської трибуни заявив в.о. голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

 

«Якщо РФ устами президента Путіна не визнає, що на території Криму за місцями базування російських військ є інші формування РФ, це означає, що на території Республіки Крим знаходяться терористи і тому повинні бути вжити відповідні заходи щодо нейтралізації цих терористичних банд», - повідомив Соболєв.

 

Він також наголосив на необхідності підтримки українських військовослужбовців у Криму: «те, що робить сьогодні кожний солдат, кожний офіцер, фактично є захистом суверенітету країни в умовах військової окупації, в умовах прямого тиску».

 

«Ми дуже вдячні за міжнародну підтримку, яку проявили уряди країн світу та міжнародні організації щодо українського народу та парламенту України, але цього замало! Ключове питання - це наші з вами дії, які повинні об'єднати громадян, де б вони не проживали, щоб вони почували себе громадянами однієї країни», - підкреслив він.

 

«Ми повинні звернутися до тих чесних депутатів АР Крим, які проявили мужність в цих умовах і не піддалися на тиск, ні на шантаж, ні прямі погрози  та відмовились голосувати за антиконституційні рішення. Наступив той момент, коли голова Верховної Ради та представники всіх політичних сил, представлених у парламенті, мають негайно провести зустріч з депутатами кримського парламенту, з представниками громад кримських татар, росіян, українців, інших громад Криму для того, щоб знайти вихід та припинити той безлад, який відбувається в АР Крим», - зазначив Соболєв.

 

За його словами, під час такої зустрічі має бути розглянуто питання невизнання так званого референдуму, який пробують провести під дулами автоматів, вже з надрукованими  результатами і без вибору.

 

Окрім того, коментуючи останні заяви Януковича, Соболєв зазначив, що «коли Янукович заявив, що ця сесійна зала є нацистами і злочинцями - він цим собі поставив вирок».

Соболєв також додав, що ніхто так не об'єднує сьогодні Україну, як Янукович та Путін своїми заявами.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини