MENU

Росія стає новою імперією зла - Портников

3969 44

І те, що на цій території імперії зла створюються спеціальні табори, які мають готувати терористів, вбивць, диверсантів – це тільки підтвердження жахливого перетворення країни, яка претендувала на демократію і на нормальне життя для своїх громадян на якийсь спеціальний заклад, в якому спеціально навчають ненависті і вбивству

В Києві говорять, що в Криму планують створити спеціальний табір для підготування терористів, яких потім мають засилати на українську територію. Можливо, для когось ця інформація виглядає жахливою: «табір для підготовки терористів» і цим займається цивілізована держава – Російська Федерація. Однак насправді в цій інформації немає жодної особливої новини, адже в Радянському Союзі саме кримська територія використовувалася для того, щоб на ній готувати терористів для різних організацій, які знаходилися на балансі тодішнього партійного керівництва і використовувалися для дестабілізації ситуації у тих чи інших країнах, за вплив на які Радянський Союз вів непросту боротьбу із США та іншими країнами Заходу. 

Ця підготовка терористів була елементом Холодної війни. І як ми можемо побачити, жодні серйозні зміни у психології російського політичного керівництва і російських спеціальних служб – не відбулися. У Москві впевнені, що справжніх народних рухів взагалі не буває, що народ не має жодного права на висловлення своєї думки (ані на виборах, ані під час народних революцій). Тому, замість виборів – телевізійна пропаганда, знищення опозиції, врешті-решт фальсифікація, все те, що дає режиму Володимира Путіна утримуватися при владі вже досить довгий час. І як ми можемо зрозуміти – ніхто в Кремлі не збирається з цією владою прощатися.

А що замість народних революцій? У Росії впевнені, що будь-який народний виступ – це політична технологія, яка готується опонентами Москви, для того, щоб зменшити її вплив на країни, яку в Росії вважають власною сферою впливу. Саме так поставилися до першого Майдану, саме так поставилися і до Революції Гідності 2013-2014 років. Проте протистояти народному гніву, народній революції за допомогою якихось альтернативних повстань у Кремлі не можуть. Розраховували на якесь повстання у міфічній «Новоросії», однак замість цього ми бачимо, що відбулося. Відбулася терористична активність на Донбасі. 

Кремль звично, як у «кращі» радянські часи, підмінив народну активність, народне волевиявлення, народне бажання справжнім тероризмом. Однак терорист – це штучний товар, таких відчайдух ніколи не буває багато, ніколи не буває багато тих, в кого немає честі, сумління, поваги до власних співгромадян, поваги до людського життя, ці негідники на "вагу золота" в будь-якому регіоні, в будь-якій країні. І авторитарні режими, а ми прекрасно розуміємо, що в Росії – класичний авторитарний режим близькосхідного типу, вони таких людей у спеціальних таборах і готують.

При чому, я думаю, що це буде стосуватися не лише України. В Криму може з’явитися табір, в якому можуть готуватися злочинці, які будуть дестабілізовувати ситуацію і в нашій країні, і на всьому пострадянському просторі, і на Заході, і на Близькому сході. Адже ті люди, які сьогодні складають, так би мовити, головні шеренги тих, хто дестабілізує ситуацію в багатьох країнах світу, вони проходили через радянську школу, через радянські університети, через радянські табори по підготовці терористів. Це все просто відновлюється на наших очах: Росія стає новою імперією зла, новим Радянським Союзом. І те, що на цій території імперії зла створюються спеціальні табори, які мають готувати терористів, вбивць, диверсантів – це тільки підтвердження жахливого перетворення країни, яка претендувала на демократію і на нормальне життя для своїх громадян на якийсь спеціальний заклад, в якому спеціально навчають ненависті і вбивству.

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини