В проекті коаліційної угоди зосереджено ключові реформи
Безумовно, першочергові реформи треба здійснювати в галузі судової та правоохоронної системи. Ці реформи є ключовими для існування нашої держави, тому що вони дають старт інших реформ.
Реформувавши суди і правоохоронну систему, настане черга реформуванню спецслужб і оборони, децентралізації влади, реформі охорони здоров’я, пенсійного забезпечення, змін до податкової системи, дерегуляції і розвитку підприємництва, реформі енергетики, житлово-комунального господарства, сільського господарства, транспорту тощо.
«Сьогодні вирішуються доленосні питання – збереження незалежності, територіальної цілісності нашої держави та забезпечення її європейського майбутнього», - йдеться в проекті коаліційної угоди. Тому народні депутати мають усвідомлювати свою відповідальність за долю України.
Впевнений, що український народ заслуговує того, щоб стати одним з провідних європейських народів. Ми прагнемо миру, злагоди, процвітання і поваги світового співтовариства. Ми відстоюємо своє право на незалежність у боротьбі з зовнішнім агресором і внутрішньою п’ятою колоною.
Створення коаліції, реалізація реформ буде передумовою перемоги України, її цілісності і суверенітету.
Наша ціль – подання заявки для вступу в ЄС у 2020 році, а потім і вступ до Євросоюзу, як це й передбачено стратегією розвитку «Україна – 2020».
А майбутні учасники коаліції та новий уряд мають бути відповідальними за реалізацію курсу реформ та прийняття нових законопроектів.
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки