MENU

У Палаці «Україна» відбудеться дев’ятнадцята церемонія вручення премій «Людина року-2014»

6802 2

21 березня 2015 року в Палаці «Україна» відбудеться дев’ятнадцята церемонія вручення премій «ЛЮДИНА РОКУ-2014» та благочинна акція «ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ»

 

Під час церемонії «ЛЮДИНА РОКУ-2014» буде проведена широкомасштабна благочинна акція «ЖИТТЯ ЗАРАДИ МИРУ» мета якої - підтримка волонтерського руху в Україні та збір коштів для адресної допомоги Головному військово-медичному клінічному шпиталю для лікування і реабілітації поранених в зоні АТО. Збір коштів організовує волонтерська громадська організація «Госпітальний центр координації та допомоги пораненим в ході АТО». А про багатогранну діяльність самих волонтерів розповість унікальна фотовиставка «ВОЛОНТЕРСЬКЕ ПОКЛИКАННЯ», яка присвячена сучасній волонтерській діяльності в Україні. Благочинна акція проводиться за підтримки ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ.

 

З погляду на нинішню, вкрай складну ситуацію в нашій країні, акценти урочистої церемонії програми «ЛЮДИНА РОКУ» радикально змінені. Тож не варто очікувати від нинішнього урочистого дійства якихось помпезності, вишуканості, чи будь-яких інших ознак світського заходу. Не на часі!

 

До того ж програма, яка майже два десятиліття залишається вірною принципам демократичності, патріотизму і єдності, за визначенням не може і ніколи не буде відсторонюватись від болючих проблем суспільства. Тож цілком логічно, що лейтмотивом дев’ятнадцятої урочистої церемонії програми «ЛЮДИНА РОКУ» стають найвеличніші явища сьогодення – героїзм і нескореність наших захисників та волонтерський рух, що став справжнім прообразом майбутнього громадського суспільства.

 

Під час проведення Урочистої церемонії будуть вручені міжнародні та спеціальні премії «ЛЮДИНА РОКУ» за 2014 рік.

 

Володарі міжнародних премій програми:

Даля ГРІБАУСКАЙТЕ – Президент Литовської Республіки - Міжнародна премія в галузі суспільно – політичної діяльності.

Ейнулла МАДАТЛІ - Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні - Міжнародна премія в галузі дипломатії.

Вахтанг КІКАБІДЗЕ – Народний артист Грузинської РСР – Міжнародна премія ім. Михайла Вороніна «За високий стиль життя».

 

До спеціальних премій «ОБРАНЦІ ЗВИТЯГИ» представлені:

 

Юрій БІРЮКОВ - засновник та керівник благодійного фонду «Крила Фенікса» - Спеціальна премія «Покликання серця».

 

Володимир РУБАН - керівник ГО «Офіцерський корпус» - Спеціальна премія «За мужність і патріотизм».

 

Сергій РИЖЕНКО - Головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І.І. Мечникова - Спеціальна премія газети «Комсомольська правда в Україні» «Кумир українців»

 

Урочиста церемонія проходитиме під девізом «МІСІЯ ЄДНАННЯ» і буде проникнена загальною об’єднавчою ідеєю.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини