MENU

Україна має почати жити у форматі «3 Д» - експерт

5807 3

Україна, на мою думку, має почати жити у форматі "3 Д"

Децентралізація

Демонополізація

Деолігархізація

В Україні в 2013-2014 роках відродилась(народилась) політична нація. Зараз вона має пройти етап своєї модернізації, щоб будувати модернізовану Україну. В такій модернізованій державі Україна не може бути ніяких "хвостів" з минулого:

Олігархів. Вони будуть крупними підприємцями, бізнесменами. Корупція на вищому рівні є причиною появи олігархів і тепер "живиться" за їх рахунок.

Монополістів. Без конкуренції прогрес і розвиток країни під великим питанням, мяко кажучи. Надмірної централізації влади. Потрібно надати регіонам можливість розвиватись і бути економічно самодостатніми. Я є прихильником укрупнення регіонів, щоб вийти на їх кількість 12-15. І дуже добре, що події навколо державних підприємств "Укрнафта" та "Укртранснафта", підреслює державних, можуть стати початком демонополізації, а згодом і деолігархізації.

P.S. Коли "заступники" Коломойського говорять і пишуть про відбирання та передевання підприємств комусь іншому, перерозподіл власності, то вони добре знають, що в даному випадку держава Україна відновлює свій контроль над державними підприємствами, а в "Укртранснафті" взагалі інших власників нема. Це необхідно зробити і в інших підприємствах, зокрема Укртелекомі, обленерго, Київенерго і т.д і т.п.

Віталій БАЛА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини