MENU

Кіпіані: Навіщо вкладати гроші у виш, який наче чорт ладану боїться асоціації зі Стусом?

6310 0

Журналіст, головний редактор «Історичної правди» Вахтанг Кіпіані прокоментував демонтаж барельєфа Василя Стуса в Донецьку під тимчасової російською окупацією та висловився зі приводу скандалу довкола небажання Донецького національного університету бути вшанованим іменем видатного українського поета

Прочитав, що новоросійське бидло зняло барельєф Василя Стуса з одного з корпусів колишнього ДонНУ. Поетові не боляче, а мені соромно за те, що ми не відстояли його «за України». Його зневажала і ненавиділа оця регіональна шваль, зокрема і ті, які зараз сито і безпечно живуть у Києві та інших містах. А ще його не захистили ті, які ніколи не скажуть слова перед начальством. Як воно - так і вони. Цікаво, чи довго «вінницький» ДонНУ, який існує на податки українців, буде робити вигляд, що проблеми з іменем Стуса не існує? Існує! Мовчанка стає просто непристойною.

У 1989 році, піднімаючи синьо-жовті прапори і вимагаючи незалежності, ми чули, що «це нічого не дасть» і «треба займатись економікою». У 2015 році знову чути ті самі голоси - розбудовуймо матеріально-технічну базу ДонНУ, а всі ці ваші Стуси (цитата з офіційного релізу - «ставлення до особистості Василя Стуса може бути різним») не на часі. Мовляв, спочатку треба створити матеріально-технічну базу, а потім бавитись у символи... Навіщо вкладати гроші у виш, який наче чорт ладану боїться асоціації з іменем найвидатнішого українського поета? Ми це вже проходили - і що показово саме в ДонНУ - результат відомий. Навіщо було везти з Донецька до Вінниці іржаві хохляцькі граблі?

Вахтанг КІПІАНІ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини