MENU

Нам потрібна тимчасова диктатура для жорсткої зміни свідомості людей - блогер

5509 1

"На жаль, ніяких змін з такими людьми навколо не передбачається", - коментує Oleh Abdul пост про випадок у київському тролейбусі:

Oleh Abdul продовжує: А скільки сміття навкруги? Всі кидають недопалки під ноги, лузгають сємкі обісраними обличчями, запльовуючи все біля себе. І найголовніше. Більшість українців дуже полюбляють попиздіти, яка в нас продажна влада, але самі при нагоді продаються за копійки. Тому влада є всього лише віддзеркаленням народу. Для того, щоб стати цивілізованою країною, навіть, багатою, бо все для цього є, Україні треба на років 5-10 запровадити жорсткі покарання за сміття, за парковку на газонах, за куріння в недозволених місцях, за перехід на червоне світло, за хабарництво - як одержання, так і пропозицію, за продаж голосу на виборах, жорсткі терміни (трудові колонії) за псевдоволонтерство тощо. Що найцікавіше, законодавча база майже для всього цього більш-менш є, просто не виконується. І не буде виконуватись при такій дзеркальній владі.

Висновок: нам потрібна тимчасова диктатура на 5-10 років для жорсткої зміни свідомості людей. Нам потрібен свій Піночет. Не бачу іншого виходу.

Мізантропічний P.S. А таксистів я би всіх в трудові колонії відправив - Донбас відновлювати після зачистки від русні (місцевої в першу чергу) та перед українізацією. Бо український таксист - це сферичний еталон брудного жлоба у вакуумі. Тому я ніколи не користуюся таксі в Україні.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини