MENU

Перейменування у Києві: тепер українська столиця має вулицю Євгена Сверстюка

7009 2

У Києві таки з'явилася вулиця Євгена Сверстюка, названа на честь її видатного мешканця, якого цілком справедливо вважають однією зі провідних постатей у новітній історії України. Із-поміж іншого в столиці перейменували й інші вулиці, а невдовзі мають з'явитися й названі на честь Степана Бандери і батька Романа Шухевича, повідомив секретар комісії Київської міської ради із питань культури та туризму Павло Бригинець

Комісія з питань найменувань погодила перейменування чотирьох вулиць міста Києва.

Члени комісії підтримали перейменування вул. Марини Раскової у Дніпровському районі на вулицю Євгена Сверстюка; надання вулиці з проектною назвою Житлова у Печерському районі імені Кахи Бендукідзе; перейменування вулиці Комуністичної у Дарницькому районі (мікрорайон Бортничі) на вулицю Трипільську; найменування безіменної частини вулиці від музею Пирогове до вул. Академіка Заболотного у Голосіївському районі на вулицю академіка Петра Тронька.

Відповідні перейменування вже пройшли громадські обговорення, тому у членів комісії не виникло ніяких заперечень. Тим паче вулиці, найменовані на честь комуністичного режиму, мають бути перейменовані і, бажано, якомога швидше!

На засідання також обговорювалося питання про перейменування вул. Мате Залки на вул. Остапа Вишні, проте його відклали, адже вул. Остапа Вишні вже є в Києві.

Під час цього питання я разом із Павлом Подобєдом запропонували повернутися до пропозиції перейменування вул. М. Залки на честь Й. Шухевича, проте ініціативу не підтримали і відправили питання на доопрацювання. На моє переконання, в Києві має бути вулиця Й. Шухевича, а також С. Бандери, і я працюватиму над цим питанням. Тим паче наразі в комісії знаходиться перелік 100 вулиць Києва, які підлягають обов'язковому перейменуванню.


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини